MEDIMED-PHARM s.r.o. je spoločnosť, ktorá svoje know-how postavila na vlastnom vývoji prípravku MEDIMED ES, ktorý sa stáva základom jej vzniku.


Druhou hlavnou oblasťou spoločnosti je poskytovanie služieb v oblasti vývoja a registrácie veterinárnych a humánnych liekov v SR a ČR. V rámci registračných procesov poskytujeme spracovanie registračnej dokumentácie, návrh SPC (Súhrn údajov o lieku), PIL (Písomná informácia pre užívateľa), návrhy textov na obaly. Spoločnosť taktiež poskytuje odborné poradenstvo pri riešení problematiky parazitárnych ochorení a výživy raticovej zveri.

Ambíciou spoločnosti do budúcna je pokračovať vo vývoji prípravkov pre športovcov.

NAŠA VÍZIA


Znečistené životné prostredie, dlhodobé pôsobenie stresu, nedostatok pohybu, prijímanie rôznych cudzorodých látok, to všetko negatívne ovplyvňuje naše zdravie a znižuje kvalitu života. Ako si môžeme v dnešnom pretechnizovanom svete pomôcť? Jednou z možností je návrat k prírode – návrat k bylinám. Verím, že v prírode nachádzame účinnú pomoc na väčšinu ochorení a užívaním bylín môžeme týmto ochoreniam predchádzať. Parafrázujúc Hippokrata a jeho výrok -Medicína lieči, príroda uzdravuje, môžeme povedať, že náš regeneračný gél v sebe skrýva benefity oboch prístupov.

Originálna receptúra regeneračného gélu je vyvinutá na základe posledných výskumov a poznatkov z oblasti fytofarmácie.

Použité suroviny splňajú parametre najvyššej kvality a väčšina z nich pochádza z ekologického hospodárstva. Sú bez parabénov, silikónov a umelých vôní a farbív.

Prečo používať účinné látky rastlinného pôvodu?
  • Účinné látky rastlinného pôvodu pracujú absolútne s fyziologickými pochodmi v organizme
  • Gélová forma prípravku umožňuje zapracovať vysoké dávky účinných látok, a tým dosiahnuť najvyššiu možnú účinnosť.
  • Ľudia sa vyvíjajú milióny rokov po boku rastlín
  • Dôkazom účinnosti bylín je ich dlhodobé užívanie
  • Byliny ste si schopní sami naordinovať
  • Pokiaľ ich užívame na základe vedomosti a rozumne sú bezpečné
  • Pri správnej aplikačnej schéme je možné ich užívať dlhodobo
  • Je možné ich užívať preventívne

Produkt spĺňa všetky požiadavky na bezpečnosť prípravkov v zmysle nariadenia 1223/2009/ES a je registrovaný v európskej databáze CPNP.

Naším cieľom je, aby ste náš produkt vyskúšali a dôverovali mu tak, ako my sme do neho vložili všetky naše vedomosti a srdce.

Filozofiou našej firmy je odporúčať to,
čo skutočne poznáme,
čo sme odskúšali a čomu veríme.